Loading…

‘Simpatizantët e PDK-së’ thonë se Molliqaj e kishte idol Hashim Thaçin (Foto)

  • 02/06/2017 | 21:02

‘Simpatizantët e PDK-së’ thonë se Molliqaj e kishte idol Hashim Thaçin (Foto)

Një faqe në rrjetin social Facebook, e titulluar “Simpatizantët e PDK-së”, ka publikuar një fotografi në të cilën pretendohet të jetë Dardan Molliqaj, sekretar organizativ i Vetëvendosjes, përkrah presidentit aktual e ish-kreut të PDK-së Hashim Thaçi.


Sipas përshkrimit të fotografisë nga kjo faqe në Facebook, Molliqaj e kishte idol Hashim Thaçin.

“Dardan Molliqaj e kishte idoll Hashim Thaçin. Vraponte për të bërë foto me të. Foto nga faqja jonë /simpatizantët e PDK-së”, thuhet në përshkrimin e kësaj foto.

Deri tash Molliqaj nuk e ka mohuar as komentuar këtë fotografi, shkruan portali Koha.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë