Loading…

‘Sikur n’filma’: Motoristi ju ikën Policisë së Kosovës, ata i vihen në ndjekje dhe e shkelin me veturë

  • 21/03/2020 | 21:05

‘Sikur n’filma’: Motoristi ju ikën Policisë së Kosovës, ata i vihen në ndjekje dhe e shkelin me veturë

Sikur në filma ka ndodhur një ndjekje nga ana e policisë ndaj një motoristi i cili kishte refuzuar që të ndalet, shkruan Gazeta Metro.


Vetura e policisë ka goditur dje një motoçiklist rënd tek “Parku i Lirisë” në qytetin e Ferizajt.

Në një video që u publiku në rrjetet sociale, shihet se vetura e policisë ishte duke e ndjekur motoçikletën dhe pastaj e godet duke e gjuajtur disa metra larg.

E gjithë kjo ka ndodhur si pasoj e refuzimit nga ana e motoristit që të ndalet. Ndërsa dihet gjendja shëndetësore e të aksidentuarit.

Gazeta Metro do t’ju mbajë të informuar:./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë