Loading…

‘Sikur e kishim lënë që do ndaheshim për një muaj’: Einxhel dhe DJ Dagz vazhdojnë të shijojnë çdo moment së bashku

  • 19/03/2022 | 13:47

‘Sikur e kishim lënë që do ndaheshim për një muaj’: Einxhel dhe DJ Dagz vazhdojnë të shijojnë çdo moment së bashku

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz kanë vazhduar lidhjen edhe jashtë shtëpisë së Big Brother VIP.


Dyshja, të cilët u njohën në shtëpinë më të madhe në Shqipëri, po vazhdojnë të jenë çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Ata po e kalojnë të shumtën e kohës bashkë, ndërkohë që nuk mungojnë as fotografitë e tyre të përbashkëta.

Në një postim të fundit ku shfaqet me DJ nga Kosova, moderatorja shqiptare shkroi: “Sikur e kishim lënë që do ndaheshim për një muaj”.

Teksa me shaka ka vazhduar se tani ka mbaruar BB VIP dhe se i njëjti duhet të largohet nga jeta e saj.

“Ej ka mbaruar BBV”, tha Shkira.

Ajo momentalisht është duke e shijuar në masë të madhe romancën, jashtë kamerave e spektaklit madhështor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë