Loading…

Si zakonisht Luizi ndërron serish mendje: Nuk dal do marr hakun

  • 22/03/2023 | 20:02

Si zakonisht Luizi ndërron serish mendje: Nuk dal do marr hakun

Mbrëmjen e djeshme Luizi pas nominimit është shprehur se do largohet bashkë me Kiarën nëse ajo del. Por duket se sot pas bisedës që ka pasur me Kiarën ka ndërruar mendje.


Ai është shprehur se nuk do të largohet nga shtëpia sepse do marrë hakun e Kiarës, edhe nuk do që publiku ta bëjë Kiarën fajtore për largimin e tij.

Ndonse dhe Kiara i ka shprehur dëshirën që ai të rrijë dhe të fitojë.

 

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë