Loading…

Si u rrëmby dhe u dhunua burri me aftësi të kufizuara në Gjakovë

  • 07/02/2022 | 21:12

Si u rrëmby dhe u dhunua burri me aftësi të kufizuara në Gjakovë

Një qytetar nga Gjakova po dyshohet se u dhunua të dielën mbrëma nga një burrë tjetër.


Personi me inicialet Q.K. me aftësi të veçanta ka njoftuar policinë se ka qenë pre e dhunës seksuale nga një person që, sipas policisë, ai nuk e njihte.

Për rastin akoma nuk ka ndonjë të dyshuar, por sipas policisë, janë duke u bërë hetime për zbardhjen e rastit.

Edhe prindi i viktimës i tha Klan Kosovës se nuk di shumë si ka ndodhur rasti por që nuk e ka pritur mirë dhe që pret të vihet drejtësia.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë