Loading…

Si u gjet Dehari nga shokët e çelisë

  • 23/11/2016 | 20:25

Si u gjet Dehari nga shokët e çelisë

Inspektoriati i Ministrisë së Drejtësisë ka kryer inspektimin e rastit të vdekjes së Astrit Deharit në Qendrën e Paraburgimit në Prizren.

Në raport sqarohet në tërësi se si ka ndodhur rasti i vdekjes dhe si është gjetur i ndjeri Dehari, transmeton Koha.net.

Raporti i plotë në tërësi:

raporti-1 raporti-2 raporti-3 raporti-4 raporti-5

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë