Loading…

Si t’i lexoni mesazhet e fshehta në Facebook (Video)

  • 15/12/2016 | 17:53

Si t’i lexoni mesazhet e fshehta në Facebook (Video)

Kur përdorni “Facebook messenger”, keni rastisur që t’i shihni mesazhet, ditëlindjet dhe lista e shokëve që janë në lidhje.


Por, facebook i ka të ndara disa pjesë të cilat përmbajnë mesazhe të njerëzve që nuk i keni në listën e shokëve tuaj, të cilët mund të ju dërgojnë mesazhe. Njëra pjesë përmbanë mesazhe të shokëve tuaj të cilat mund t’i shihni, ndërsa tjetra përmbanë mesazhe të njerëzve që nuk i keni shokë në facebook. Kjo e fundit quhet “message requests”  dhe njerëzit të cilët ju shkruajnë nuk do të dijnë se a e keni hapur mesazhin e tyre apo jo deri në momentin kur të pranoni ftesën për bisedë.

Shikoni se si duhet të hyni në “message requests” për të parë mesazhet tuaja:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë