Loading…

Si të visheni mirë kur bie shi, 9 kombinime për t’i provuar menjëherë

  • 28/11/2023 | 16:06

Si të visheni mirë kur bie shi, 9 kombinime për t’i provuar menjëherë

Le ta pranojmë, ka ditë kur të vendosësh se se çfarë të veshësh duket si një mision i vështirë ose ndonjëherë edhe i pamundur.


Sidomos nëse bie shi, gjërat bëhen vërtetë të komplikuara. Por mos u frikësoni, ka disa kombinime që do ju bëjnë të dukeni super mirë edhe kur bie shi. Thjesht bëni një planifikim më të hershëm sesa ai i momentit të fundit, për veshjet dhe aksesorët. Nuk po flasim vetëm për mushama, çizme shiu dhe çadra (të cilat padyshim mbeten aleatët numër një, veçanërisht në rast stuhish ose rrebeshesh. Artikujt në të cilët mund të mbështetemi në rast moti të keq janë më të shumtë nga sa mund të mendoni.

Në këtë artikull po ju tregojmë 8 kombinime që mund t’i kopjoni menjëherë dhe mos e sigurt që e gjithë vëmendja do të jetë mbi ju.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë