Loading…

Si të presësh qepë pa u përlotur

  • 20/05/2022 | 21:07

Si të presësh qepë pa u përlotur

Qepa është një nga perimet që shpesh e shohim tek gatimet tona.


Por prerja e qepëve për shumë persona është një makth.

Në një pikë të caktuar nuk arrin dot as t’i mbash sytë hapur për shkak të lotimit që shkaktohet nga aroma e që ato lëshojnë në momentin e prerjes.

Për ta shmangur një gjë të tillë, kafshoni një copë bukë ndërkohë që prisni qepët dhe lëreni gjysmën të qëndrojë jashtë gojës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë