Loading…

Si të kujdeseni gjatë dimrit për lëkurën tuaj?

  • 13/11/2016 | 22:21

Si të kujdeseni gjatë dimrit për lëkurën tuaj?

Në mënyrë që të evitoni skuqjen dhe tharjen e lëkurës, probleme këto që shfaqen gjatë dimrit duhet t’i bëni këto gjëra:

1. Në mbrëmje pastroni lëkurën me ujë të vakët
girl-woman-smile-winter-snow-fashion-wallpaper-1680x1050

2. Lyeni me një kremë hidratuese
header_image_article-main-fustany-beauty-skincare-how-to-prevent-flaky-skin-care-during-winter

3. Gjithmonë hiqni  makijazhin nga fytyra
shutterstock_233907889-540x280

4. Pini sa më shumë ujë
winter_skin_tips_1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë