Loading…

Si të dekoroni tavolinën e Vitit të Ri (Foto)

  • 31/12/2016 | 12:24

Si të dekoroni tavolinën e Vitit të Ri (Foto)

Festimi i vitit të ri është diçka e veçantë për çdo njeri. Për natën e ndërrimit të mot moteve të gjithë kanë dëshirë të jenë me më të dashurit e tyre. Në këtë mënyrë gjithçka duhet të jetë e veçantë dhe e bukur, duke filluar nga dekorimi i ambientit si dhe deri tek dekorimi i tavolinës.


Më poshtë kemi listuar disa ide se si të dekoroni tavolinën tuaj për darkën e vitit të ri:

1. Dekorim i tavolinës me ngjyrat gjelbër, kaltër dhe verdhë do të dukej shumë festiv dhe i bukur.

foto1
2. Dekorim i thjeshtë me ngjyrat bardh dhe zi.

foto2

3. Dekorimi i tavolinës me ngjyrë ari që do të duket më elegante dhe e rëndë.

foto3

4. Dekorim i tavolinës me ngjyrën e bardhë.

foto4

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë