Loading…

Si të dekoroni shishet për Vitin e Ri (Foto)

  • 31/12/2016 | 14:58

Si të dekoroni shishet për Vitin e Ri (Foto)

Festa e vitit të ri është një festë shumë e veçantë për shumicën e njerëzve. Dekorimii i tavolinës, dekorimi i shtëpisë, e deri tek dekorimi i detajeve më të vogla është e rëndësishme që të jetë unike! Për atë arsye në këtë artikull i kemi kushtuar rëndësi dekorimit të shisheve të verës, shampanjës etj.


Krejt çka ju duhet janë:
1 palë dorëza
1 sprej ngjitës
1 kuti me xixa

foto1-1

hapi i parë: Vendosni dorëzat dhe filloni të vendosni sprejin në shishen, mos harroni që vetëm gjysmën e shishes t’a bëni me sprej, jo pjesën e sipërme.

hapi i dytë: vendosni xixat në pjesët ku keni vënë sprejin ngjitës, pastaj filloni të vendosni sprejin prapë përmbi masën e xixave.

hapi i tretë: leni shishet të thahen për 1 orë dhe pastaj janë gati për servim.

foto2-1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë