Loading…

Si të bëni gjërat e zakonshme në më pak minuta?

  • 13/12/2016 | 22:04

Si të bëni gjërat e zakonshme në më pak minuta?

Janë shumë gjëra të vogla që ne i bëjmë çdo ditë, por që na marrin shumë kohë.

Si psh.  të qërosh patatet, të rregullosh dëgjueset e lidhura keq, e madje edhe të lidhësh lidhëset e këupcëve – në fakt të gjitha këto janë sekonda shumë të çmueshëm të jetës sonë që ne mund t’i përdorim për gjëra më të vlefshme dhe interesante.

Më poshtë mund të shihni disa nga këta shembuj, dhe truqe të vogla që na ndihmojnë që të bëjmë gjërat e zakonshme tri herë më shpejt.

5829305-1108722-1470749338-650-6898a2519a-1-14707545301481658352
5828805-11088212-1470749711-650-6898a2519a-1-14707545301481658448
5828855-11088111-1470749685-650-6898a2519a-1-14707545301481658466
5829055-1108733-1470749367-650-6898a2519a-1-14707545301481658373
5829155-1108766-1470749449-650-6898a2519a-1-14707545301481658429

5829105-1108755-1470749495-650-6898a2519a-1-14707545301481658408

5829005-1108744-1470749392-650-6898a2519a-1-14707545301481658392

5828905-11088010-1470749657-650-6898a2519a-1-14707545301481658484

5828955-1108799-1470749611-650-6898a2519a-1-14707545301481658502

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë