Loading…

Si ta dekoroni dhomën e fjetjes (Foto)

  • 05/01/2017 | 15:34

Si ta dekoroni dhomën e fjetjes (Foto)

Dekorimi i mureve të shtëpisë dhe interieri ka rëndësi të madhe, jo vetëm për dukje por edhe për mirëqenie të njeriut. Kjo pasiqë ngjyrat luajn rol të rëndësishëm në shëndetin, posaqërisht në dhomën ku flini, transmeton Gazeta Metro.

Kombinimi i ngjyrave e detajeve të tjera jep frymëzim dhe motivim të njeriu, andaj njerëzit i kushtojnë kohë kombinimit të ngjyrave.

Ne do t’ju sjellim disa fotografi, modele të interierëve të cilat mund t’ju inspirojnë se si ta dekoroni dhomën tuaj të fjetjes në mënyrë moderne dhe të përsosur. /gazetametro.net

dhoma muri6

 

dhoma muri ballina1

dhoma muri1

dhoma muri2

dhoma muri3

dhoma muri4

dhoma muri5

dhoma muri8

dhoma muri9

dhoma muri11

dhoma muri10

dhoma muri12

dhoma muri13

dhoma muri14

dhoma muri15

dhoma muri16

dhoma muri23

dhoma muri21

dhoma muri20

dhoma muri19

dhoma muri18

dhoma muri17

dhoma muri24

dhoma muri25

dhoma muri26

dhoma muri27

dhoma muri28

dhoma muri29

Layout 1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë