Loading…

Si rrufeja: Për pak e shkel këlyshin ne rikuerc, por shfaqet heroi i papritur (VIDEO)

  • 14/04/2019 | 23:31

Si rrufeja: Për pak e shkel këlyshin ne rikuerc, por shfaqet heroi i papritur (VIDEO)

Në rrjete shoqërore është shfaqur një video, në të cilën Border Colli, një qen dhensh skocez, e shpëton këlyshim të mos e shkelë vetura e cila po ecte prapa, transmeton Gazeta Metro.

Shikojeni si si është zhvilluar kjo situatë dramatike, e regjistruar nga kamera mbikëqyrëse:

/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë