Loading…

Si përfundoi i ngujuar në kamionin e plehrave ky Rakun (Foto)

  • 20/02/2017 | 22:11

Si përfundoi i ngujuar në kamionin e plehrave ky Rakun (Foto)

Diçka e pazakontë kishte ndodhur ditë më parë në rrugët e Washington D.C. kur një rakun kishte ngecur në kamionin e pluhurave.


Rastësisht një këmbësor deri sa po ecte rrugës e kishte vërejtur që një rakun kishte mbetur i ngujuar në kamionin e plehrave qe po qarkullonte në rrugët e Arlington, Virginia, transmeton gazetametro.net.

170217163140-truck-driver-on-top-of-truck-2-exlarge-169

Pasi e vërejtëm ngecjen e rakunit përgjatë lagjes së Rosslyn, menjëherë e lajmëruam shoferin e kamionit që po barte plehra.

Fotografitë e ofruara për CNN nga qyteti i Falls Church, tregojnë se si shoferi kishte hipur në kamion për ta liruar rakunin.

Më pas bëhët e ditur se rakuni ishte lënë në një park i lirë. /gazetametro.net

c44udxcvyaag0op

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë