Loading…

Si kanë ndryshuar pronarët bashkë me kafshët e tyre (Foto)

  • 21/11/2016 | 14:13

Si kanë ndryshuar pronarët bashkë me kafshët e tyre (Foto)

Kur njerëzit rriten me kafshët e tyre ata posaqërisht ndajnë me të tjerët shoqërin që kanë me ta.

Ti ndryshon por edhe kafsha jote ndryshon me ty. Kohë më parë ky top i vogël gëzofi  dhe ju keni mundur të fleni në të njejtin jastëk ndërsa tani me zor që ju zë të dyve në të njejtin shtrat.

Këto janë disa nga fotografit me dallim në kohë.

Para dhe pas 14 vjetesh

a1

17 vite bashkë

a2

10 vite më vonë

a3

7 vite të ndarë

a4

17 vite bashkë

a5

5 muaj të ndarë

a6

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë