Loading…

Si është jeta të jesh një baba i vetëm (Foto)

  • 31/01/2017 | 17:39

Si është jeta të jesh një baba i vetëm (Foto)

Të qenurit prind i vetëm është një “punë e vështirë”, por këta baballarë i kanë treguar botës se si duhet të jesh një baba i mirë kur duhet të rritësh fëmijën i vetëm. Baballarët e divorcuar e kanë problemin më të madh për të rritur një vajzë, të cilat mund ta kenë të vështirë të gjejnë një model në baballarët e tyre.


Barack Obama njëherë ka thënë “Çdo budalla mund të bëjë fëmijë, por ajo nuk të bën një baba të përsosur. Është një guxim i madh dhe mund për të rritur një fëmijë”.

1. Tentimi i një babai të gatuajë tortën për ditëlindjen e vajzës së tij
single-dads-with-kids-20-588772cb408fc__605

2. Ky baba nuk ka ditur se si të i rregullojë flokët vajzës së tij, prandaj ai ka shkuar në një shkollë për stilim të flokëve.
single-dads-with-kids-58-588f151a50887__605

3. Një baba i veshur si zanë e malit në një festival me vajzën e tij.
single-dads-with-kids-25-588859754e701__605

4. Momenti kur një baba e mëson vajzën e tij se si të ruajë këmbët!
single-dads-with-kids-6-588772a6c6906__605

5. Vajza e vogël e pilotit i cili e merr neper udhëtime rreth botës!
single-dads-with-kids-36-5888756c346ef__605

6. Këta të dy edhe ushtrojnë së bashku.
single-dads-with-kids-41-5888a843ca8d0__605

7. Surpriza e një babai për vajzën e tij e cila e ka kryer klasën e parë.
single-dads-with-kids-4-588772a16e716__605

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë