Loading…

Si e kuptojnë jetën fëmijët (Foto)

  • 10/01/2017 | 18:39

Si e kuptojnë jetën fëmijët (Foto)

Ka shumë gjëra interesante dhe të pazakonta që ndodhin në një shtëpi me fëmijë. Ata, çdo aktivitet të prindërve, lëvizje, e punë e kuptojnë në një mënyrë tjetër dhe e realizojnë në kushtet e tyre, madje e bëjnë në mënyrë shumë qesharake.


Ja disa fotografi nga mënyra se si e kuptojnë jetën ata dhe ato që sillen rreth tyre.

3986205-enhanced-buzz-10846-1404235500-46-1468926840-650-ee7dcacbdd-1482753501Kur dëshiron të fshihet nga dikush

3985455-clay6xdwyaalwfv-1468840668-650-2f3873cbf6-1482753501
Kur nëna i harron gjërat e saj estetike në tavolinën ku edhe fëmijët mund t’i arrijnë

3985855-daily-afternoon-randomness-49-photos-456-1468840706-650-642b7783ce-1482753501
Nuk e sheh dot askënd duke qarë, madje as personazhet e animuara në televizion

3985505-enhanced-25172-1404228578-6-1469546775-650-f9edaf586e-1482753501
Kur mjetet e punës të babait janë më tërheqëse se lodrat e saj

3985905-0_f2af4_83d4a1bf_orig-1469547685-650-dcd5fea714-1482753501
Kërkoi ta përçafojë njëherë pastaj t’ia dërgoj nënës në kuzhinë

3986005-12523699_1674876209420232_1762123114_n-1469547307-650-d437fb6f0c-1482753501
Kur fshihet nga nëna

3985405-7final-1469064067-650-935c0fcde6-1-1482753501
Mënyra se si e fsheh vëllanë e vogël nga babai

3985555-cg5bzypuoaaqq4y-1468840634-650-7565ca2486-1482753501
Dëshiron të ketë një stil ndryshe nga shoqet e saj

3986155-13557177_1349788345034796_630770703_n-1468911153-650-73920b793b-1482753501
Një nga vendet më të mira për të bërë një sy gjumë

3986105-12final-1469089375-650-9cb38428f9-1-1482753501
Kur lodhet duke vozitur

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë