Loading…

Si duken kokoshkat në xhirim të ngadalësuar (Video)

  • 18/01/2017 | 13:32

Si duken kokoshkat në xhirim të ngadalësuar (Video)

Gjithçka duket më interesante nësë e shikojmë në xhirim të ngadalësua. Kjo tashmë merret si një fakt, e jo veç një mendim.

Një video tregon një kryevepër në këtë aspekt: kokoshkat në xhirim të ngadalësuar, transmeton gazetametro.net

Edhe përshkrimi i kësaj video e shpreh bukurinë e kësaj: “Besoj që xhirimet e ngadalësuara na mundësojnë një shikim në botën të cilën nuk e dimë që ekziston”, thuhet aty. Duke shtuar se me këtë rast tejkalohet fuqia e syrit normal dhe përjetimit të zakonshëm të pamjeve rreth nesh.  /gazetametro.net.

Shijoni këtë video të bukur:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë