Loading…

Si do të jetë qershori? Parashikimi i motit për tërë muajin

  • 31/05/2017 | 17:19

Si do të jetë qershori? Parashikimi i motit për tërë muajin

Intituti Hodrometerologjik i Kosovës parashikon mot të mirë mbi vendin tonë, gjatë muajit të ardhshëm.


Duke vëzhguar ditët e këtij muaji në portalin e parashikimit të motit bien në sy temperaturat që do të qëndrojnë, përafërsisht të njëjta.

Temperaturat minimale do të sillen rreth 23 gradë, ndërsa ato maksimalet deri në 30 gradë. Muaji qershor do të mbyllet me temperaturën, 28 gradë.

Ndërkohë, mund të klikoni KËTU për të parë, temperaturat për nesër dhe për ditët në vazhdim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë