Loading…

Si asnjëherë më parë: Puthja pasiononte e Ledrit dhe Sarës më e komentuara e momentit

  • 02/12/2021 | 12:30

Si asnjëherë më parë: Puthja pasiononte e Ledrit dhe Sarës më e komentuara e momentit

Çifti Ledri dhe Sara janë një ndër çiftet më të komentuar dhe një ndër të preferuarit e fansave dhe me çdo postim tyre, ata bëhet pjesë e mediave rozë, transmeton Gazeta Metro.


Gjatë natës së djeshme Sara Hoxha shënoi një sukses duke prezantuar bashkëpunimin e saj të parë me një brend të kozmetikes, dhe ky koleksion i përgatitur me përkushtimin më të madh, mblodhi shumë emra të njohura të shoëbizzit në një vend, por prapë se prapë, i gjithë fokusi ishte tek dyshja Ledri dhe Sara.

Nuk kishte se si të mungonte në një natë të rëndësishme dhe çdo lëvizje rreth Sarës, u xhirua dhe u shpërnda në rrjete sociale. Mirëpo është një për të cilën po flasin më shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by revistawho.com (@revistawho)

Një puthje kaq pasionante si kjo e natës së djeshme nuk ishte dhuruar asnjëherë për sy të publikut.

Ndryshe, ata janë prindër të një vajze të cilën vendosën ta quajnë Poem Blu./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë