Loading…

Si argëtohen njerëzit kur shohin statuja

  • 25/05/2017 | 17:48

Si argëtohen njerëzit kur shohin statuja

Statujat kanë një kuptim shumë të rëndësishëm si për hapësirën ku janë vendosur, apo për të gjithë njerëzimin.


Zakonisht jemi mësuar të shohin fotografi të bëra para tyre nga persona të ndryshëm në mënyrë shumë serioze dhe zyrtare, dhe rrallë na ka ndodhur të qeshim me to, transmeton Gazeta Metro

Më poshtë mund t’i shihni 25 fotografi me statuja shumë më ndryshe nga jemi mësuar t’i shohim:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë