Loading…

Shyhrete Behluli habit me deklaratën: Me pëlqejnë shumë reperët, krejt i dëgjoj

  • 09/12/2023 | 12:07

Shyhrete Behluli habit me deklaratën: Me pëlqejnë shumë reperët, krejt i dëgjoj

Këngëtarja e njohur e cila është një ndër artistet që mbanë skenën muzikore shqiptare tash e sa vite, Shyhrete Behluli së fundmi ka folur rreth preferencave të saja muzikore, ku deri diku dha dhe një deklaratë të papritur.


Ajo u shpreh se pavarësisht se i takon dhe përfaqëson një zhanër tjetër të muzikës, pëlqen shumë edhe zhanrin rep, e sidomos ashtu siç e krijojnë reperët kosovarë për të cilët tha se i dëgjon të gjithë.

“Qëta të rinjtë krejt më pëlqejnë, krejt i dëgjoj, pa marrë parasysh a më pëlqen naj këngë e tyre a jo, por në përgjithësi reperat tonë më pëlqejnë se janë shumë të mirë, kanë kongë të mira. Pa marrë parasysh çka unë jam, çka unë transmetoj te publiku, unë çdo gjë e dëgjoj, se m’pëlqen. M’pëlqen me dëgju edhe zhanre tjera, sidomos kongë të reperave kosovarë që janë”, u shpreh ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë