Loading…

Shumë marramendëse: Kaq është paguar secili aktor për ‘Friends: The Reunion’

  • 02/06/2021 | 10:07

Shumë marramendëse: Kaq është paguar secili aktor për ‘Friends: The Reunion’

Publikimi i ribashkimit të aktorëve të serialit Friends u bë gjatë javës së kaluar në HBO Max, dhe raportohet se shumica e fansave të tyre tashmë e kanë shikuar këtë speciale.


I gjithë kasti i aktorëve i përbërë nga Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt LeBlanc dhe David Schwimmer – u bashkuan për këtë speciale, ndërsa tani u zbulua shuma e parave që ata u paguan.

Sipas Wall Street Journal, kastit fillimisht iu ofruan nga 1 milion dollar për këtë ribashkim, por ata me sa duket e hodhën poshtë këtë ofertë.

Më pas, sipas Varuety, aktorët ranë dakord që të paguhen “të paktën” me nga 2.5 milionë secili.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë