Loading…

Shuhet rapsodi i njohur kosovar

  • 18/01/2018 | 15:09

Shuhet rapsodi i njohur kosovar

Rapsodi i njohur Ibrahim Sefë Mleqani ka vdekur sot.


Varrimi i tij do të bëhet nesër në varrezat e fshatit Mleqan në orën 14:00.

Njoftimi për vdekjen e tij është përhapur në rrjetet sociale ku shumë qytetarë i kanë dërguar ngushëllime familjes.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë