Loading…

Shtyhet votimi i Ligjit për Veteranët

  • 29/12/2016 | 19:21

Shtyhet votimi i Ligjit për Veteranët

Për shkak të mungesës së kuorumit, është shtyrë për nesër votimi i Ligjit për veteranët e luftës.


Votimi i ligjit ishte paraparë të bëhej sot në orën 15:15, pas rileximit. Por, as shtyerja për tri orë nuk ka mjaftuar që deputetët të shkonin për ta votuar ligjin.

Ligji për veteranët e luftës tani parashihet të votohet nesër në Kuvend, në orën 10:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë