Loading…

Shtyhet edhe për 15 minuta finalja e Ligës së Kampionëve

  • 28/05/2022 | 21:09

Shtyhet edhe për 15 minuta finalja e Ligës së Kampionëve

Finalja e Ligës së Kampionëve midis Liverpool dhe Real Madrid është shtyrë edhe për 15 minuta, ka njoftuar zyrtarisht UEFA, shkruan Gazeta Metro.


Prezantuesi i stadiumit konfirmoi se finalja do të filloj tani nga ora 21:30, jo nga 21:15 siç u tha fillimisht.

Ndërsa, kanë dalë edhe disa pamje të reja ku shihen tifozët e Liverpool duke kapërcyer ‘gardhin’ për të hyrë në stadium.

Arsyeja del të jetë pamundësia e qindra tifozëve të Liverpool për të hyrë me kohë në stadium, pas tollovisë së madhe të shkaktuar jashtë stadiumit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë