Loading…

Shtrëngata dhe reshje shiu, kështu do jetë moti ditëve në vazhdim | FOTO

  • 08/05/2018 | 18:43

Shtrëngata dhe reshje shiu, kështu do jetë moti ditëve në vazhdim | FOTO

Si parashikojnë meteorologët nesër në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe kohëpaskohë me intervale me diell, përcjell gazetametro.net.


Të mërkurën priten të shpërndara me shi, për të vazhduar edhe ditën e enjte.

Pra parashihet një rënie e lehtë e temperaturave, megjithatë ato mbeten mbi vlera mesatare. Minimalet do të luhaten nga 9C deri në 13C, e ato maksimalet do të luhaten nga 19C deri në 22C.

Do të fryejë erë mesatarisht e fuqishme nga verilindja dhe jugperëndimi 2-8m/s. Shtypja atmosferike, do të luhatet kryesisht rreth vlerave normale, e nga mesi i javës do të pësojë rënie./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë