Loading…

Shtratin e mbuluar me trëndafila të kuq e plot dhurata: Enca ndanë pamje nga jeta në Dubai

  • 07/04/2021 | 20:08

Shtratin e mbuluar me trëndafila të kuq e plot dhurata: Enca ndanë pamje nga jeta në Dubai

Këngëtarja ka ditë që ka vizituar njërin nga vendet luksoze e cila edhe po publikon postime të shumta në rrjete sociale.


Sapo ka postuar në storien e saj video nga dhoma në hotelin se ku po qëndron.

Me trëndafila të kuq në shtrat, tortë dhe dhurata të ndryshme, këngëtarja siç duket po e shijon mjaftueshëm jetën në Dubai.

Ndryshe, artistja shqiptare nuk ka zbuluar se kush është personi që po e shoqëron atje vetëm se së fundi ka deklaruar se është sheike e vetës së saj duke hedhur poshtë akuzat se financohet nga sheiket.

Theksojmë se, shumë fytyra të njohura publike janë në pushime në Dubai duke mos munguar edhe artistë të estradës, si Kida, Ermal Fejzullahu e shumët tjerë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë