Loading…

Shteti i jep rrogat 2 ditë më herët, arsyeja interesante

  • 30/08/2018 | 16:11

Shteti i jep rrogat 2 ditë më herët, arsyeja interesante

Ministria e Financave ka bërë ekzekutimin e pagave për muajin gusht, për nder të fillimit të vitit të ri shkollor.


Përmes një njoftimi, MF ka thënë se për nder të fillimit të vitit të ri shkollor ekzekutimi i pagave është bërë më herët se ekzekutimi i rregullt i tyre.

Ditë më parë, para festës së Kurban Bajramit ishin ekzekutuar pagesat për skema sociale dhe pensione.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë