Loading…

Shtërngim i ftohtë duarsh: Takohen Obama e Putin (Video)

  • 20/11/2016 | 19:46

Shtërngim i ftohtë duarsh: Takohen Obama e Putin (Video)

Presidenti amerikan Barack Obama dhe presidenti rus Vladimir Putin janë fotografuar derisa mezi i kanë dhënë dorën njëri – tjetrit në samitin e zhvillimit ekonomik në Peru, pas marrëdhënieve të ftohta mes tyre, të shkaktuara nga mospajtimet për Sirinë, transmeton gazetametro.net.

aa

Ata folën shkurtimisht, në bisedë e tyre të parë pas fitores së Donald Trump, i cili do të zëvendësojë Obamën në krye të SHBA-ve.

Ata qëndruan pak çaste bashkë, para se të uleshin në vendet e tyre në tryezë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë