Loading…

Shtëpitë më të çuditshme në botë

  • 07/11/2016 | 20:57

Shtëpitë më të çuditshme në botë

Nuk ka limite në imagjinatën e njerëzve, kreativiteti dhe çmenduaria i bëjnë këto shtëpi të duken shumë unike.

Gjeni më poshtë një listë me shtëpitë më të çuditshme që janë ndërtuar në vende të ndryshme të botës.

 

1. Floridë
floriausa

2. Turqi
turqi

3. Portugali
portugal

4. Holandë
netherlands

5. Francë
france

6. Amerikë
amerike

7. Spanjë
spanjw

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë