Loading…

Shtëpia e Ramiz Lladrovcit, e xhiruar nga droni (Video)

  • 01/12/2016 | 15:48

Shtëpia e Ramiz Lladrovcit, e xhiruar nga droni (Video)

Ramiz Lladrovci, kandidat i PDK-së për kryetar të Drenasit, ka shtëpi të bukur, e kjo dëshmohet edhe nga pamjet e xhiruara me dron nga emisioni zgjedhor i realizuar nga Jeta Xharra.

Ky emision ka xhiruar shtëpitë e të gjithë kandidatëve që garojnë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të Drenasit më 4 dhjetor, ndërsa të parin xhirim ka paraqitur atë të Lladrovcit.

Shtëpia luksoze e Lladrovcit gjendet në fshatin e tij të lindjes, Gllanasellë të Drenasit.

Një profil më i gjerë i kandidatëve për kryetar të Drenasit do të jepet të premten në debatin parazgjedhor të moderuar nga Jeta Xharra që do të transmetohet në orën 21:20 në Televizionin 21, raporton kallxo.com.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë