Loading…

Shtëpi interesante për miqtë e saj zogj

  • 17/11/2016 | 23:30

Shtëpi interesante për miqtë e saj zogj

Ilustratorja dhe adhuruesja e zogjve Jada Tich krijon shtëpi shumë interesante për shokët e saj zogj.

Ajo këto shtëpi i ndërton në dritaret e shtëpisë së saj që të mund t’i vëzhgoj nga afër zogjët.

Këto janë disa nga krijimet e saj:

1

2

3

4

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë