Loading…

Shtatë të mitur rrihen mes vete, arrestohet njëri prej tyre

  • 09/12/2021 | 09:53

Shtatë të mitur rrihen mes vete, arrestohet njëri prej tyre

Një i mitur është arrestuar dje në Prishtinë, pasi dyshohet se është përfshirë në një rrahje që ka ndodhur më 6 dhjetor, në mes tij dhe gjashtë të miturve të tjerë.


Në raportin e policisë thuhet se si pasoj e rastit dy prej të dyshuarve kanë marrë lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 24 orë.

Policia nuk ka dhënë detaje të tjera lidhur me rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë