Loading…

Shtatë gjërat që nuk duhet t’i bëni në mëngjes

  • 15/11/2016 | 13:31

Shtatë gjërat që nuk duhet t’i bëni në mëngjes

Se si e filloni mëngjesin zakonisht ka të bëjë me atë se si do ta kaloni tërë ditën. Në qoftëse e filloni mëngjesin pa energji athëherë dita juaj do të jetë jo produktive dhe ju mund të bëni njërën nga 7 gabimet e mengjesit.

Sipas “Indepedent Journal” këto janë 7 gabimet që nuk duhen të bëhen në mëngjes, transmeton gazetametro.net.

Mos e leni alarmin në “Snooze”

7585310-pexels-photo-121475-1478643565-650-055d5277fd-1479122301

Mos rrini të mbledhur në shtrat

lwsm_affliction_9479

Mos i hapni email-at që në mëngjes

7585360-apple-iphone-technology-blur-1478643867-650-119d9784fe-1479122301

Rregulloni shtratin

2015-08-13-1439432866-2130767-makeyourbed

Shmangni kafenë

7585260-pexels-photo-48520-1478643460-650-f81c4182ce-1479122301

Mos u zgjohni në errësirë

4804c1a346557c0f208dc35fedb601b1

Shprehitë janë gjithçka

images

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë