Loading…

Shqiptari që shkoi në Vietnam për ta shpëtuar John McCain |VIDEO

  • 27/08/2018 | 21:11

Shqiptari që shkoi në Vietnam për ta shpëtuar John McCain |VIDEO

Kosovari Muharrem Maralusha është veteran i luftës së Vietnamit dhe tani është pensionuar në ushtrinë amerikane.

Ai ishte pjesë e ekipit që shkoi për të shpëtuar në Vietnam senatorin John McCain i cili si pilot ishte zënë rob nga komunistët vietnamez, njofton Klan Kosova.

Maralusha zgjodhi Klan Kosovën, mediumin e parë në botë, për të treguar rrëfimin e tij rreth operacionit të shpëtimit të senatorit të ndjerë amerikan.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë