Loading…

Shqiptari që grabiti BMW kapet në flagrancë nga policia (Video)

  • 04/01/2017 | 17:43

Shqiptari që grabiti BMW kapet në flagrancë nga policia (Video)

Niko Zaimi, i dënuar më parë për vjedhje duket se nuk e ka harruar zakonin e tij të keq. 31-vjeçari u arrestua në kohë rekord nga Policia e Tiranës pas grabitjes së një automjeti tip BMW nga një servis në Laprakë.


Ndërsa policia e ndalon, ai ul xhamin dhe i drejtohet me fjalët: “Për çfarë më bini në qafë? Çfarë doni?”

“Zbrit pak në tokë djali, të lutem”, ia kthen punonjësi i Policisë. “Duam ta verifikojmë”.

“Makina është… po bëhet për provë… Ia mora për një xhiro ta shikoja a është e rregullt”, vazhdoi më tej autori i grabitjes, ndërsa policia i vuri prangat. “Makina është e një shokut tim”.

Ngjarja ndodhi sot rreth orës 14:10, ku Zaimi përfitoi nga momenti që mekanikët e kishin lënë automjetin tip BMW, të ndezur në hyrje të servisit dhe e mori duke u larguar me shpejtësi.

http://www.dailymotion.com/video/x57d35f_grabitesi-i-bmw-se-kapet-nga-policia_news

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë