Loading…

Shqiptari përdhunoi dy vajza italiane, e pëson keq

  • 05/10/2018 | 20:44

Shqiptari përdhunoi dy vajza italiane, e pëson keq

Një taksist shqiptar është akuzuar për përdhunimin e dy vajzave italiane.


Shqiptari Besnik Hoxha akuzohet se mes muajit korrik të vitit 2016 dhe atij nëntor të vitit 2017, ka përdhunuar dy vajza të moshave 20 dhe 25 vjeçe, transmeton gazetametro.net

Në të dyja rastet, ai e kishte ndalur makinën e tij në një rrugë dytësore dhe kishte abuzuar me to.

Prokuroria kishte kërkuar dënim me 14 vjet burg. Ai u dënua me 8 vjet. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë