Loading…

Shqiptari humb jetën tragjikisht në Itali

  • 12/01/2017 | 22:28

Shqiptari humb jetën tragjikisht në Itali

Një i ri shqiptar ka humbur jetën në mënyrë aksidentale në Itali. Viktima është Geraldo Ndreca, 25 vjeçar, banues prej disa kohësh në Moretta.

Ai vdiq teksa po riparonte një llambë në banesën e prindërve të tij. Megjithëse trupi i të riut u transportua me helikopter dhe pavarësisht përpjekjeve për ringjalljen e tij për një orë, ishin pa dobi, shkruan Albeu.

“La Stampa”, shkruan se përveç gruas së tij dhe prindërve, i riu la pas edhe një motër më të vogël. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë