Loading…

Shqiptari grabit prostitutën në Gjermani

  • 04/12/2022 | 17:08

Shqiptari grabit prostitutën në Gjermani

Një 34-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia e Gjermanisë, pasi grabiti një punonjëse seksi 21-vjeçare pasi kreu marrëdhënie seksuale me të.


Shqiptari e ka sulmuar fizikisht të renë dhe më pas i ka vjedhur 130 euro, raportojnë mediat e huaja.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:40 në një ndërtesë në Leonhardstrasse.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë