Loading…

Shqiptari e vret të riun me armë, pastaj edhe veten

  • 15/01/2018 | 20:35

Shqiptari e vret të riun me armë, pastaj edhe veten

Dy persona raportohet të kenë vdekur pas një konflikti me armë zjarri në fshatin Gjormë të Vlorës.


Përplasja me armë ka ndodhur pas një konflikti fizik në një lokal të fshatit.
Mësohet se autori është Artion Shenaj, ndërsa viktima është Mariglen Mema, 32 vjeç.
Në sherr e sipër autori ka nxjerrë armën e zjarrit duke qëlluar për vdekje 32-vjeçarin, dhe menjëherë më pas ka vrarë edhe veten.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë