Loading…

Shqiptarët protestojnë në Gjenevë për Haradinajn (Video)

  • 12/01/2017 | 12:04

Shqiptarët protestojnë në Gjenevë për Haradinajn (Video)

Shqiptarët në Gjenevë kanë djegur flamurin serb. Ata në shenjë proteste ndaj kërkesave të Serbisë për ekstradimin e Haradinajt kanë djegur flamurin e shteti serb.


Ndryshe, vendimi për Haradinajn pritet të merret së shpejti pasi ai në këto momente është duke u gjykuar në njërën nga gjykatat e Francës. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë