Loading…

Shqipërisë i kthehet moti i keq, rinisin reshjet e dendura të borës

  • 22/01/2017 | 15:45

Shqipërisë i kthehet moti i keq, rinisin reshjet e dendura të borës

Moti i ftohtë nuk ka ndërmend të lë Shqipërinë, pavarësisht se ka 11 ditë që nuk ka më reshje bore, akoma në veriun e Shqipërisë ka zona të bllokuara dhe familje që kërkojnë ndihmë.


Në ditët në vazhdim pritet që moti i keq të rikthehet sërish me të njëjtin intensitet, raporton albeu.com, transmeton gazetametro.net.

Mësohet se sipas meteorologëve ditën e martë do të ulen sërish temperaturat nën zero dhe priten reshje të dendura dëbore në të gjithë vendin. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë