Loading…

Shqipëria shënon viktimën e tretë nga i ftohti

  • 09/01/2017 | 10:46

Shqipëria shënon viktimën e tretë nga i ftohti

Një person është gjetur i vdekur ditën e sotme në Lushnje. Dyshohet se i ftohti ka qenë shkaku për humbjen e jetës së 52-vjeçarit Bashkim Çepa, roje në një pallat.


Trupi i pajetë i tij është gjetur nga familjarët e tij.

Ndërkohë, ditën e djeshme, në Sarandë, 54-vjeçari endacak Leonard Beqiri ndërroi jetë në spital. Ai u gjet në rrugë nga policia dhe u dërgua për mjekim, por nuk mundi dot të jetojë, raporton Top Channel, transmeton gazetametro.net

54-vjeçari jetonte prej kohësh në një makinë të braktisur. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë