Loading…

Shqipëria nuk gjen qetësi: Sërish tërmet

  • 01/12/2019 | 15:25

Shqipëria nuk gjen qetësi: Sërish tërmet

Një tërmet ndodhi në orën 14.45 në Durrës, me magnitudë 3 shkallë të rihter, transmeton Gazeta Metro.


Mësohet se lëkundjet ishin me magnitudë 3.9 të shkallës rihter.

Epiqendra e tërmetit ishte në Detin Adriatik në afërsi të Kepit të Rodonit.

Kujtojmë se Shqipëria u godit nga një tërmet vdekjeprurës mëngjesin e së martës ku deri tani janë shënuar 51 viktima.

Ndërkaq, vetëm në Durrës raportohet se kanë qenë 27 të vdekur./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë