Loading…

Shqipëria merr Rekomandim Pozitiv për hapjen e negociatave me BE-në

  • 09/11/2016 | 12:56

Shqipëria merr Rekomandim Pozitiv për hapjen e negociatave me BE-në

Komisioni Evropain sot ka bërë rekomandim pozitiv që Shqipëria të fillojë hapjen e negociatave për anëtarësim në Bashkimin Evropian.

Këtë lajm si të shumëpritur e cilësoi kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

“Fruti më i bukur i tre viteve”, ka shkruar Rama në profilin e tij në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë