Loading…

Shqipëria ekstradon një kosovar në Gjermani

  • 17/08/2018 | 19:57

Shqipëria ekstradon një kosovar në Gjermani

Shqipëria ka ekstraduar një kosovar 60 vjeçar nga Gjilani për në Gjermani.


Policia e Shqipërisë kishte arrestuar një 60 vjeçar nga Gjilani i cili ishte i kërkuar nga Interpoli për një vrasje që ka ndodhur në Gjermani, transmeton gazetametro.net

Ekstradimi i tij është bërë të enjten nga Aeroporti i Rinasit në Tiranë.

Burri nga Kosova ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për shkak të veprës penale ‘’vrasje e paramenduar’’  /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë