Loading…

Shqipëri, kapet shpërndarësi i drogës si çokollatë

  • 30/04/2017 | 09:26

Shqipëri, kapet shpërndarësi i drogës si çokollatë

Një shpërndarës droge është kapur në lagjen “Kastriot” të Fierit me 10 doza lëndë narkotike kanabis.


Policia e Fierit e arrestoi në flagrancë dje dhe gjatë kontrollit i zbuloi doza që ishin të maskuara në formë çokollate, shkruan Syri.net

26 vjeçari A.G, do të akuzohet për  “Prodhim dhe shitje e narkotikëve”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë